معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از جذب نیروی امریه سربازی در این دانشگاه برای اعزام آبان ماه در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر علی صدر با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرایی سازی توافق فیمابین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ستاد کل نیروهای مسلح و با عنایت به سیاست های جدید ستاد کل و سازمان وظیفه عمومی مبنی بر اولویت اختصاص سهمیه امریه سربازی به دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی بزرگ کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی با هماهنگی دفتر ارتباط با جامعه و صنعت وزارت عتف نسبت به جذب نیروی امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت برای نوبت اعزام آبان ماه سال جاری اقدام می کند.
وی در ادامه اظهار داشت: ثبت نام مشمولین متقاضی در فراخوان امریه سربازی ارتباط با جامعه و صنعت در دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۲۷ مردادماه آغاز و تا ۴ شهریورماه سالجاری ادامه خواهد داشت.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: امریه سربازی مورد نیاز این دانشگاه در مقطع تحصیلی دکتری تخصصی برای به کارگیری در حوزه پژوهش و فناوری واحدهای استانی در رشته‌های مدیریت گرایش‌های کارآفرینی، اجرایی، بازرگانی، فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر و مهندسی صنایع در کلیه گرایش‌ها، وفق شرایط و ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می شود.
دکتر صدر افزود: علاقمندان می توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه جذب امریه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نشانی https://amriye.msrt.ir مراجعه کنند.
لازم به ذکر است پس از اتمام مهلت فراخوان، درخواست متقاضیان توسط وزارت عتف مورد بررسی اولیه قرار گرفته و با انجام مصاحبه اختصاصی و طی فرآیند اجرایی ذیربط ، منتخبان به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی خواهند شد.

لینک  و کد خبر:۶۲۶۶۰

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهت رشد اشتغال جامعه پیشرو و موثر بوده است

مقاله قبلی

ملاک سنجش مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی، تخصص است

مقاله بعدی