به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی فن آوران پهره، سومین جلسه شورای تعامل و هم اندیشی با موضوع بررسی و تبادل نظر درخصوص اقدامات انجام شده در راستای برنامه تحولی سال ۱۴۰۳ دانشگاه در سطح واحد استانی و مراکز آموزشی و همچنین طرح آباد و برگزاری آزمون های صلاحیت حرفه ای و ارائه گزارش اقدامات انجام شده پیرامون مصوبات جلسات قبل برگزار شد.

دکتر میش مست نهی ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان ضمن خیر مقدم به مدعوین در جلسه در خصوص اهمیت برنامه های تحولی و عملیاتی سال ۱۴۰۳ و همچنین رصد ماهانه فعالیت های مراکز از سوی واحد استانی مطالبی ایراد نمود.

وی گفت؛ با توجه به اهمیت طرح آباد( آموزش برای اشتغال دانش آموختگان) که در هیات وزیران تصویب و به تمامی دستگاه های کشور ابلاغ شد، این موضوع مسئولیت دانشگاه جامع علمی کاربردی را در راستای ماموریت های ذاتی اش افزون می نماید چرا که نتیجه هدف گذاری صحیح دانشگاه در امر کمک به ایجاد اشتغال در کشور است.

 دکتر میش مست نهی ریاست واحد استانی بیان کرد؛ دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۱۴۰۳ متعهد به آموزش بیش از ۵۰ هزار دانشجو و دانش آموخته دانشگاه ها شده است تا به آنها آموزش داده و گواهی مهارت آموزی آنها را صادر کند.

دکتر میش مست نهی براجرای برنامه های طرح آباد،  آموزش های کوتاه مدت و صلاحیت حرفه ای تاکید نمود و از مراکز خواستند که بر اجرای این برنامه ها اهتمام ویژه ای داشته باشند چرا که دانشگاه بر روی تبیین و اجرای کامل این طرح بسیار تاکید دارد.

در پایان روسای مراکز در خصوص موضوعات مطرح شده مباحثی مطرح و به بحث و گفتگو پرداختند

پیام تبریک رئیس مرکز بمناسبت فرارسیدن عید سعید قربان

مقاله قبلی

برگزاری جلسه هم اندیشی رئیس واحد استانی و روسای مراکز علمی کاربردی با معاونت استانداری سیستان و بلوچستان

مقاله بعدی