به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان سیستان و بلوچستان، دوشنبه مورخ ۲۸/۰۶/۱۴۰۱ جلسه روسای مراکز علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان با حضور سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، همکاران واحد استانی و روسا و کارشناسان مراکز به صورت حضوری برای مراکز زاهدان و ویدئو کنفرانس برای مراکز شهرستان در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه که  به منظور هم اندیشی در خصوص برنامه آمادگی مراکز آموزش علمی کاربردی برای سال تحصیلی جدید برگزار شد، دکتر حسن میش مست نهی سرپرست واحد استانی سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ را به کلیه دانشجویان، اساتید و روسای مراکز تبریک عرض نمودند.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در ابتدای جلسه از مساعدت و همکاری مراکز در خصوص راه اندازی موکب دانشگاه و ارائه خدمات به زائرین پاکستانی اربعین حسینی تقدیر و تشکر داشتند.

دکتر میش مست نهی سپس به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمان تصدی سرپرستی دانشگاه پرداختند و در خصوص برنامه ها و اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی توضیحاتی مطرح داشتند.

 وی در ادامه به بیان مباحث آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و رعایت تقویم آموزشی در مراکز و برگزاری جلسات توجیهی برای دانشجویان جدیدالورد اشاره، و در خصوص جلسات مستمر با مدرسان مراکز جهت حضور فعال در برگزاری کلاس ها بصورت حضوری تاکید نمودند. و انتظاراتی که از مراکز برای سال تحصیلی جدید داشتند را بیان کردند.

دکتر حسن میش مست نهی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان در این جلسه به بحث پایش و رتبه بندی و سطح بندی مراکز اشاره داشتند و بیان داشتند که امتیازاتی که در سال های قبل بود شامل تغییرات اساسی گردیده که مراکز اهتمام بیشتری در این خصوص انجام دهند و در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ برای ارتقاء به سطح ۱ و ۲ برنامه ریزی نمایند تا شاهد ارتقای کیفی برنامه های مراکز آموزش علمی کاربردی باشیم.

 همچنین سرپرست واحد استانی خواستار اطلاع رسانی به موقع و حداکثری برای ترغیب مدرسان و دانشجویان و کانون های دانشجویی جهت شرکت در جشنواره ها و مسابقات و رویداد های فرهنگی و ورزشی داشتند و مقرر گردید با وجود بهبود شرایط ناشی از شیوع کرونا فعالیت های فرهنگی و کارآفرینی مراکز مورد توجه قرار بگیرد و استعدادیابی دانشجویان مراکز در قالب برگزاری رویداذ ها و جشنواره ها در سال تحصیلی جدید مورد توجه باشد.

در ادامه این جلسه مهندس یعقوبی به عنوان نماینده روسای مراکز استان با رای گیری روسای مراکز انتخاب شد. در پایان این جلسه روسا مراکز علمی کاربردی ضمن اعلام آمادگی برای سال تحصیلی جدید برنامه های کاری مراکز آموزش علمی کاربردی را اعلام نمودند.

برگزاری همایش فن بیان و سخنوری

مقاله قبلی

پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت بازگشایی دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید

مقاله بعدی