فن آوران پهره

نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس سال ۱۴۰۰ دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فن آوران پهره، دکتر محمد فتحیان دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین این دانشگاه با اعلام این خبر افزود: با اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس فراخوان سال ۱۴۰۰ در هیات های اجرایی معین در استانها، بررسی نتایج در دبیرخانه هیات اجرایی جذب و تایید نهایی در هیات اجرایی جذب دانشگاه، نتایج این فراخوان اعلام شد.
دکتر فتحیان در ادامه اظهار داشت: در فراخوان جذب متقاضیان حق التدریس مراکز آموزش علمی کاربردی سال ۱۴۰۰ که از طریق سامانه جام در سراسر کشور انجام شد، ۳۸ هزار نفر وارد سامانه شدند که از این تعداد، حدود ۱۷ هزار نفر شرایط اولیه را داشته و ثبت‌نام کردند.
وی تصریح کرد: در مجموع بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ نفر از این متقاضیان به کارگروه‌های بررسی توانایی علمی دعوت شدند و از این تعداد حدود ۲ هزار و ۲۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شده و برای آنها کد مدرسی صادر می شود.
دبیر هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی و مدرسین دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: متقاضیانی که به نتایج اعتراض داشته باشند می‌ توانند از روز چهارشنبه ۲۴ فروردین ماه سال جاری به مدت یک هفته با ورود به سامانه جامع جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی jam.uast.ac.ir اعتراض خود را ثبت نموده و موضوع را از طریق واحد استانی مربوطه پیگیری کنند.
دکتر فتحیان در خاتمه گفت: نحوه جذب مدرسین آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال جاری نیز متعاقبا اعلام می شود.


پارک‌های علم و فناوری مسئول تحول در فناوری استان‌ها باشند

مقاله قبلی

اعلام برنامه های دانشگاه جامع در جهت تحقق شعار سال

مقاله بعدی