فن آوران پهره

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی طی پیامی، ۱۷ مردادماه (روز خبرنگار) را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

«ن و القلم و مایسطرون»

هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار در حقیقت یادآور فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسان های فرهیخته، نیک اندیش و حقیقت جویی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه بی وقفه و خالصانه می کوشند و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشورمان، که نقش خطیر اطلاع رسانی و شفاف سازی را تؤام با امانت داری، مسئولیت پذیری، تعهد و دلسوزی برعهده دارند. خبرنگاران آزاده همچون چراغی هدایتگر، با نگرشی عمیق، با قلم نافذ و بیان هنرمندانه خویش با سفیران یأس، دروغ و تباهی می ستیزند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران عرصه رسانه، روز خبرنگار را به طلایه داران جبهه آگاهی و روشنگری تبریک عرض نموده و از تلاش های خستگی ناپذیر و ارزشمند تمامی خبرنگاران عزیز، اصحاب رسانه و صاحبان اندیشه و قلم خصوصاً خبرنگاران حوزه علم، مهارت و فناوری قدردانی و تشکر می نمایم و توفیق روزافزون و سربلندی همه تلاشگران و مجاهدان این عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
 

                                                                                   محمدحسین امید

                                                                  رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی

زمان فراخوان جذب مدرس در مراکز علمی کاربردی در سال ۱۴۰۰ اعلام شد

مقاله قبلی

زمان پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی (ناپیوسته) مهرماه سال ۱۴۰۰ دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

مقاله بعدی