پوستر جشنواره

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سیداحمدرضا پیش ­بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز به کار هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت این دانشگاه خبر داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: واحد استانی گلستان به عنوان دبیر هشتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز به کار کرد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانهharekat.uast.ac.ir و مطالعه دقیق اطلاعیه ها و دستورالعمل، با ثبت آثار و دستاوردهای خود در این جشنواره شرکت کنند.

وی بیان کرد: هشتمین جشنواره حرکت درون دانشگاهی، در ۹ رشته رقابتی برگزار می شود که شامل انجمن علمی برگزیده، کتاب، نشریه علمی، فعالیت علمی خلاقانه، مسابقه علمی، محتوای دیجیتال، اختراع، کارآفرینی و بخش ویژه می باشد که متقاضیان جهت شرکت در این جشنواره می توانند با مراجعه به سامانه مربوطه به آدرس harekat.uast.ac.ir و مطالعه دقیق اطلاعیه ها و دستورالعمل، با توجه به رشته انتخابی نسبت به ثبت آثار و دستاوردهای خود به صورت گزارش یا اینفوگرافی اقدام و بارگذاری کنند. آثار شرکت کننده باید در فاصله زمانی خرداد ۹۸ تا خرداد ۹۹ به انجام رسیده باشد.

دکتر سیداحمدرضا پیش بین اعلام کرد: مهلت ثبت آثار در سایت مذکور تا پایان مهرماه ۹۹ می­باشد. لذا با توجه به زمان محدود شرکت در جشنواره، لازم است متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره در واحد استانی گلستان با شماره ۶-۳۲۴۵۱۰۵۱-۰۱۷ داخلی ۲۰۴ تماس و یا در اسرع وقت نسبت به ثبت اطلاعات انجمن­های علمی و دستاوردهای فردی و گروهی دانشجویان در سایت مذکور اقدام کنند.

پوستر جشنواره

افتتاح مرکز فن آوران پهره در ایرانشهر

مقاله قبلی

برگزاری اولین جلسه شورای آموزشی مرکز علمی کاربردی فن آوران پهره

مقاله بعدی