اخبار مرکزستادی

نحوه اجرای فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شرایط کرونا رصد و پایش می شود

0

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از لزوم پیگیری فعالیت های فرهنگی در مرکز آموزشی و استفاده از کلیه ظرفیت های فضای مجازی برای اجرای فعالیت های فرهنگی در سال تحصیلی جدید این دانشگاه خبر داد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در این باره گفت: نظر به نقش و جایگاه فعالیت­های فرهنگی در ایجاد نشاط، پویایی و رشد استعدادهای دانشجویان، جلسات­ تخصصی فرهنگی­ ودانشجویی به صورت منطقه­ایی و با حضور رؤسا، مدیران و کارشناسان فرهنگی واحد­های استانی به صورت مستمر و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می­شود.

 وی افزود: جلسه مناطق دانشگاه جامع علمی کاربردی متشکل از استان­های(مازندران، گلستان، گیلان) منطقه ۲ و (آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل) منطقه ۳ به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و پیش نهاد­ها و نقطه نظرهای کارشناسان و مسئولین جهت هم افزایی بیشتر اخذ و جمع آوری شد.

دکتر سیداحمدرضاپیش بین افزود: جلسات مناطق دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت جدی ادامه خواهد داشت و روند فعالیت های فرهنگی در مناطق ۹ گانه این دانشگاه مورد پیگیری و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

برگزاری جلسه هم اندیشی اساتید مرکز علمی کاربردی فن آوران پهره

مقاله قبلی

تقویم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۹۹

مقاله بعدی