فن آوران پهره

امکان صحت سنجی و اخذ تائیدیه تحصیلی مدارک دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق پرتال سازمان امور دانشجویان فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فن آوران پهره، مهندس اشرفی مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: در راستای تسهیل و تسریع در صدور تائیدیه تحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۱۴ آذرماه سالجاری بر روی گواهینامه موقت پایان تحصیلات و دانشنامه دانش‌آموختگان این دانشگاه ، کد صحت درج شده و امکان صحت سنجی و اخذ تائیدیه این مدارک از پرتال سازمان امور دانشجویان فراهم شده است.
وی تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی این فرآیند را طی نامه‌ای به همه دانشگاه‌ها، مراکز، موسسات آموزش عالی و دستگاه‌های اجرائی اعلام نموده است در همین راستا دانشگاه‌ها و سازمان‌های درخواست کننده تائیدیه تحصیلی می‌توانند با استفاده از بارکدخوان و یا با ورود مستقیم به درگاه http://portal.saorg.ir و وارد کرد کد ۲۰ رقمی مندرج در دانشنامه و گواهینامه موقت پایان تحصیلات نسبت به دریافت تائیدیه تحصیلی مربوطه به صورت برخط اقدام کنند.
مهندس اشرفی افزود: باتوجه به محدودیت پاسخگوئی واحدهای استانی این دانشگاه به درخواست‌های استعلام مدارک صادره سنوات گذشته که فاقد بارکد و کد صحت می‌باشند، از دستگاه‌های اجرائی خواسته شده تا صرفاً برای این دسته از مدارک فاقد کدصحت با واحد استانی محل تحصیل مکاتبه کنند.
مدیرکل خدمات آموزشی جامع علمی کاربردی در خاتمه به ضرورت دقت به آدرس لینک تائیدیه تحصیلی و درج عبارت http://portal.saorg.ir بدون هیچ حرف، عدد، علامت یا حرف اضافی تاکید کرد.

رونمایی از سه عنوان کتاب به مناسبت هفته پژوهش

مقاله قبلی

آغاز ثبت نام پذیرش کارشناسی و مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی

مقاله بعدی