به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و همه اعضاء شورای ورزش در این دانشگاه، دومین جلسه شورای ورزش دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت ویدیوکنفرانس و حضوری برگزار شد .

در ابتدای این جلسه، از دانشجوی مقام آور این دانشگاه، هادی غرباقی که در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان (ناپل ۲۰۱۹) در رشته تیراندازی موفق به کسب مقام دوم شده بود، تقدیر به عمل آمد.

در ادامه محمدنقی یوسف پور مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی کاربردی به ارائه گزارشی در خصوص وضعیت اتاق های ورزش و سلامت در واحدهای استانی  پرداخت.

همچنین ایجاد مجموعه ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با همکاری و مشارکت سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویان، ارزیابی و سلامتی جسمی کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی و طرح راه اندازی واحد ارزیابی تندرستی و مشاوره ورزشی سازمان مرکزی این دانشگاه، ایجاد و تجهیزات مورد نیاز باشگاه دانشگاه با همکاری اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان و پژوهشگاه تربیت بدنی از موضوعات اصلی این شورا بود که مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است برگزاری هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری دانشگاه (مجازی)، میزبانی اولین دوره مسابقات سوارکاری قهرمانی دانشگاه های منطقه یک کشور، اولین پارالمپیاد مجازی ورزشی دانشجویان جانباز و معلول دانشگاه، یازدهمین جشنواره ورزش های همگانی مجازی دانشگاه، اولین دوره جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای (به صورت مجازی) از دیگر مصوبات شورای ورزش دانشگاه می باشد.

معرفی مسئول دفتر مشاوره مرکز علمی کاربردی فن آوران پهره

مقاله قبلی

از ۷ عنوان کتاب جدید در دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد

مقاله بعدی