دکتر سیداحمدرضا پیش­بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: در این تقویم که با همت دفتر امور فرهنگی و اجتماعی و با همکاری کلیه دفاتر و متولیان فرهنگی و دانشجویی آماده گردیده است، کلیه فعالیت­های مربوط به حوزه فرهنگی و دانشجویی مورد توجه قرار گرفته است و نقش ستاد، واحدهای استانی و مراکز آموزشی مشخص شده است.  

ایشان در ادامه افزود؛ در این تقویم کلیه برنامه­های حوزه­های مرتبط فرهنگی و دانشجویی بر اساس سطح برگزاری، زمان برگزاری و مرجع برگزار کننده و همچنین با توجه به در نظر گرفتن شرایط شیوع کرونا و تغییر روند برنامه ها مشخص شده است، همچنین برنامه­ها بصورت هفتگی تنظیم گردیده که باعث بهبود و ارتقای سطح عملکرد واحدهای استانی و مراکز آموزشی در این حوزه می­شود.

وی گفت: این تقویم به عنوان منشور و دستورالعمل حوزه فرهنگی و دانشجویی بوده و کلیه فعالیت­های انجام شده مراکز بر این اساس مورد ارزیابی قرار گرفته و بصورت مستقیم در رتبه­بندی مراکز لحاظ خواهد گردید.

گفتنی است؛ نسخه پی دی اف آن جهت استفاده کلیه واحدهای استانی و مراکز آموزشی در سایت اصلی دانشگاه و صفحه معاونت فرهنگی و اجتماعی قرار گرفته است.

نحوه اجرای فعالیت های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شرایط کرونا رصد و پایش می شود

مقاله قبلی

جلسه مشترک همکاری های بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی با دانشگاه پیمان کشور افغانستان برگزار شد

مقاله بعدی