به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی فن آوران پهره، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی مهرماه سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی مهرماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  نتیجه پذیرش خود را مشاهده کنند.

کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است از روز ‌شنبه مورخ  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ به سامانه جامع آموزشی هم آوا دانشگاه جامع‌ علمی ‌‌کاربردی مراجعه و سپس با در دست داشتن مدارک و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

۱-شش قطعه عکس پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.

۲- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن برای مطابقت.

۳- یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن برای مطابقت.

۴- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن.

۵- اصل کاربرگ ۱۰۱ (گواهی اشتغال به کار) با امضاء و مهر بالاترین‌ مقام‌ مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته‌شدگان در کدرشته محل‌هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.

۶- اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم تاییدیه معدل) برای فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

۷- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه متقاضیان را با توجه به بند ۲-۳ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌ ۴ و ۵ دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص نماید (برای برادران).

مراسم رونمایی از پیراهن تیم صندوق خیریه میرآباد

مقاله قبلی

آغاز آموزش حضوری دانشجویان از ۱۵ آبان ماه

مقاله بعدی