معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فن آوران پهره ایرانشهر ، دکتر محمد فتحیان معاون نظارت و سنجش با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام داوطلبان دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته این دانشگاه از یکشنبه ۵ شهریورماه آغاز و تا ۱۱ شهریور ادامه دارد.

دکتر فتحیان در ادامه اظهار داشت: همزمان با شروع ثبت‌نام، دفترچه‌ راهنمای ثبت نام از طریق پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org و همچنین پرتال اطلاع رسانی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فن آوران به نشانی www.pahre-uast.ir قابل رویت و در دسترس داوطلبان می‌باشد، بر همین اساس داوطلبان می بایست ضمن مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌ راهنمای پذیرش نسبت به ثبت‌نام در پرتال سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و پرینت نهایی آن را تا زمان اعلام نتیجه نزد خود نگه دارند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: با عنایت به همزمانی پذیرش دانشگاه با ایام سوگواری و راهپیمایی اربعین سیدالشهداء(ع) به داوطلبان توصیه می‌گردد در اولین فرصت اقدام به ثبت‌نام نموده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.

دکتر فتحیان در ادامه گفت: در پذیرش جاری، دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر پذیرش در کدرشته های متنوع ، برای اولین بار اقدام به ایجاد ۶ هزار و ۵۱۸ نفر ظرفیت تعهد اشتغال نموده است که از این تعداد ۲ هزار و ۵۲۸ نفر ظرفیت در ۱۱۹ کدرشته‌محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته و ۳ هزار و ۹۹۰ نفر ظرفیت در ۱۶۳ کدرشته محل در مقطع کاردانی می باشد.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت: به تمامی داوطلبان و به ویژه متقاضیان این دسته از رشته‌محل ها توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته‌محل را انتخاب نمایند.

ثبت‌ نام پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای(ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهر ماه سال

دیدار رئیس هیات امنا و رئیس مرکز فن آوران پهره با معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر

مقاله قبلی

پیام تبریک ریس مرکز بمناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید:

مقاله بعدی